Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 44 common:people_all_forms

Сертифікація педпрацівників

Date: 22 листопада 2021 о 10:09, Refreshed 22 листопада 2021 о 14:23

Сертифікація педпрацівників

Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що відбувається у кілька етапів. Цей механізм допоможе кожному талановитому вчителю – чи з сільської місцевості, чи з міста, чи з містечка – проявити себе та отримати більші можливості для розвитку і самореалізації.

Кожен учасник зможе пройти незалежне оцінювання – його успішне завершення підтверджуватиме сертифікат. Він засвідчуватиме найвищий професійний рівень педагога, а також дасть можливість зарахувати сертифікацію замість атестації з підвищенням на 1 кваліфікаційну категорію та впродовж 3 років отримувати 20% надбавки до зарплати.

Кабінет учасника сертифікації

Нормативні документи:

Постанова КМУ від 24.12.2019 №1094 "Про внесення змін до Положення про сертифікацію педагогічних працівників"

Постанова КМУ від 27 грудня 2018 р. № 1190 "Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників"

Наказ МОН від 29 грудня 2018 р. №1486 Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічними працівниками, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році

Лист МОН Про добровільність сертифікації педагогічних працівників

Наказ Мінсоцполітики від 10 серпня 2018 р. № 1143 Про затвердження професійного стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 14 січня 2019 р. № 33 "Про затвердження програми незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи"

Наказ МОН від 18.10.2019 № 1313 “Деякі питання організації та проведення супервізії”

Comments:
Only authorized users can leave comments.