Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 44 common:people_all_forms

Професійні рубежі

Date: 23 жовтня 2019 о 16:33, Refreshed 24 листопада 2021 о 19:00

Проєкт «Професійні рубежі»

З моменту старту  цього проекту учні Михайлюківської ЗОШ І-ІІ ступенів  відвідали провідні галузі КСП ім.. Дзержинського, керівником якого є Черенков Олександр Павлович.

Працюючи над проектом, діти познайомились із роботою тракторної бригади, молочно-товарної, свино-товарної ферм. Особливо запам’яталися учням школи екскурсії на тракторну бригаду, де вони побачили зразки нової техніки, яку із успіхом освоюють їхні батьки та односельці для підвищення продуктивності і якості роботи на полях КСП.

Плідною і цікавою була екскурсія на молочно-товарну ферму, де учні познайомилися з професією майстра машинного доїння. Особливо зацікавила учнів перспектива побудови нового автоматизованого молочного комплексу, який буде зроблено за європейськими стандартами.

Не менш цікавими були екскурсії до модерного оздоровчого спортивного комплексу, обладнаного сучасними тренажерами тренажерами, та введених  в дію  в 2018 році,  магазинів, де асортименту товарів можуть позаздрити і жителі великих міст.  Це керівництво КСП дбає про здоров’я, добробут та відпочинок своїх працівників.

Фото можна переглянути за посиланням  https://mihaylukivskaschool.e-schools.info/photoalbum/60052

Comments:
Only authorized users can leave comments.